Про мене

Корчева Людмила Миколаївна

Інформаційно-облікова картка вчителя


Місце роботи:
Запорізька загальноосвітня школа І - ІІІ ст.  № 75

Посада:
вчитель української мови та літератури

Категорія, звання:
вища кваліфікаційна категорія, "Учитель-методист"

Стаж роботи:
23 років


Дещиця про себе

Теплої літньої днини на світле свято Трійці  у селі Водяне Камянсько-Дніпровського району Запорізької області народилася дічинка. Батьки довго думали, як її наректи, на допомогу прийшла бабуся, яка і вирішила, що дівча буде «милою людям» – Людмилою.

         Дівчина росла… Прийшла пора йти до школи. Вибір батьків  - загальноосвітня школа № 75 м.Запоріжжя. Вчилася добре, у кутку не стояла, двійок не носила, любила читати.

У 9 років захотіла ще й музикою зайнятися. І ось в кімнаті вже коричневий інструмент, який стане другом на сім років. Фортепіано вимагало до себе великої уваги – три години на день, а книжки виблискували на полицях новими палітурками. Хотілося читати, і музика все більше відходила на другий план. Тоді мама заборонила читати, потім дозволила – лише після занять музикою. Так і йшла тиха боротьба між музичними звуками та книжковими образами. Загиблих не було. Натомість з’явилося вміння узгоджувати «хочу» і  «треба».

Дитяча музична школа була закінчена. Попереду 10 - 11 клас школи і купа вільного часу для спілкування з книжкою.

Червень 1993 року. Дитинство лишилося позаду. У кишені атестат і золота медаль, попереду… Липень. Букви, сторінки, книжки, книжки… Здавалося, начиталася на все життя вперед – бастіони Запорізького державного університету подолані. Філологічний факультет. Українське відділення. І курс. Лекції, семінари, сесії, студентська олімпіада у м. Львові.

Життя не може бути простим. Треба випробувати себе в майбутній професії…

З березня 1994 у стінах Запорізької школи № 75, вже вчитель української мови та літератури…

2012 рік… 18 років у школі. Вчитель вищої категорії. Старший вчитель. За плечима дві роботи: узагальнений досвід із теми «Розвиток асоціативного мислення на уроках літератури» - 2004 рік, «Використання проектної технології при викладанні української літератури» - 2010 рік. Сьогодні працюю над такою проблемною темою:  «Використання інтегрованого підходу при викладанні мови та літератури як ефективний шлях формування учнівських компетенцій».  

Маю три публікації на сторінках журналу «Вивчаємо українську мову та літературу» ВГ «Основа»… 2007, 2010, 2011 роки

Життя вдалося? Можливо, але...
Я  не втомилася читати і, тепер уже, несу слово дітям.


Тренер на тренувально-відбіркових зборах