23 жовт. 2016 р.

Запорізька книжкова толока

21 - 23 жовтня. Другий рік поспіль у жовтні Запоріжжя приймає інтелектуальну еліту, письменницький цвіт у себе на гостину. 
Вибралась на Толоку теж... Маса вражень... Приємно, що запоріжани розвінчують міф про те, що сьогодні мало читають. ЧИТАЮТЬ!!!!!! Багато молоді, батьків із найменшими дітьми. Дітей, яким батьки купили книжку і які вже на зручних пуфах розгорнули її та не можуть відірватися.  Аншлаг "Котів..." Галини Вдовиченко. За три години книгу побачила в руках щонайменше 5 дітей. Круто! Діти читають. 

Враження переповнюють!!! Хочеться читати, відкривати для себе нові імена. Bogdan Kolomiychuk. Остап Дроздов, Олександр Михед.Іван Тюссо. Нові твори Галини Вдовиченко та Галини Пагутяк. Олександр Виженко. Це лише ті автори, на локаціях у яких побували. Мало. Хочеться ще. А між стендами видавництв зустріли братів Капранових, Євгенія Положія, В. Терлецького, Талу Владмирову.

На зустрічі із Г. Пагутяк та Г. Вдовиченко. Автор фото Г. Вдовиченко


Приємно вражена від спілкування із паном Остапом Дроздовим на Запорізькій книжковій толоці. Говорив дуже розумні речі. Не з усім згодна. Ні, не так. Згодна, але прийняти важко. Українці - лицеміри. Необхідно залишити зону комфорту, щоб чогось досягти. Майбутнє за народженими у 2000хрр. Залишити парасолю батьків. Любити країні і бути в опозиції до держави. Це тези із почутого від пана Остапа. 
Цікава людина. Мислить нестандартно. Його хочеться слухати. Дякую.
Остап Дроздов та Іван Тюссо. Презентація  №1 Роман-вибух
Фото на згадку про Толоку

Хочеться сказати велике СПАСИБІ організаторам. Велику справу робите. 
Більше дізнатися про Запорізьку книжкову толоку можна за посиланням 

Немає коментарів:

Дописати коментар